Denna 15"-fälg från Racer har modellnamnet Ice Silver. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6.5". Racer Ice Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Racer Ice Silver har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. En uppsättning Racer Ice Silver kan bli din för endast 1241 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 241 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Ice Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 15"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Ice Satin Black.
15"-fälg av modellen Ice Silver från Racer. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 35 mm.
Racer Ice Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 6.5" bredd och ET 38.
Ice Silver från Racer är en fälg på 15" med en bredd på 6.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 4/100.