Racer Ice Satin Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Racer. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Racer Ice Satin Black är 42 mm. Navhålet på Racer Ice Satin Black är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om Racer Ice Satin Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 831 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Ice Satin Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Ice Satin Black från Racer. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. Racer Ice Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.
17"-fälg av modellen Ice Satin Black från Racer. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 42 mm.
Racer Ice Satin Black, 16"-fälg, 7" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 40 mm.