Denna 18"-fälg från Rial har modellnamnet X10X Polar Silver. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Rial X10X Polar Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Denna variant av X10X Polar Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. Du hittar mer information om Rial X10X Polar Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 218 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10X Polar Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
X10X Polar Silver 18" från Rial med 8.5" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Rial X10X Racing Black, 18"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 50 mm.
Rial X10X Metal Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 50.
X10X Racing Black från Rial är en fälg på 19" med en bredd på 9" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 5/120.