Detta är en Rial-fälg av modellen X10 Metal Grey. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Rial X10 Metal Grey har en fälgbredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 34 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.6 mm. Rial X10 Metal Grey kan du köpa från BytHjul för endast 2024 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 024 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Metal Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från Rial på 17" med modellnamnet X10 Metal Grey. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 50 mm.
16"-fälg av modellen X10 Metal Grey från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 31 mm.
X10 Metal Grey från Rial är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 57 mm. Bultcirkeln är 5/112.
X10 Metal Grey 17" från Rial med 7" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.