X10 Metal Grey 16" är en snygg fälg som tillverkas av Rial. Denna fälg är 7" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet för Rial X10 Metal Grey är 31 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om Rial X10 Metal Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 768 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Metal Grey |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från Rial på 17" med modellnamnet X10 Metal Grey. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 50 mm.
Rial X10 Metal Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.
X10 Metal Grey från Rial är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 57 mm. Bultcirkeln är 5/112.
X10 Metal Grey 17" från Rial med 7" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.