Detta är en Spath-fälg av modellen SP42 H Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Bredden på denna fälg är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Inpressningsdjupet för Spath SP42 H Gloss Black är 60 mm. Denna variant av SP42 H Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 89.1 mm stort. Spath SP42 H Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Spath SP42 H Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 131 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Spath |
|---|---|
| Modell | SP42 H Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 89.1 mm |
SP42 H Bl Spec Lip Pol från Spath. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 60 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Denna 17"-fälg från Spath har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 60 mm. Modellen heter SP42 H Gloss Black.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 58 mm. Spath SP42 H Chrome Silver är 16" och har en bultcirkel på 5/130.
SP42 H Bl Spec Lip Pol från Spath. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 60 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.