Toronto Dark 19" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 29 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66 mm. En uppsättning AEZ Toronto Dark kan bli din för endast 4950 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 950 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66 mm |
21"-fälg från AEZ av modellen Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 29 mm.
Toronto Dark 19" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 27 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 26 mm. AEZ Toronto Dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg från AEZ av modellen Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.