Detta är en AEZ-fälg av modellen Toronto Dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgbredden för denna variant av AEZ Toronto Dark är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna variant av Toronto Dark har ett navhål/centrumhål som är 57 mm stort. AEZ Toronto Dark kan du köpa från BytHjul för endast 4722 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 722 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
20"-fälg av modellen Toronto Black från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Toronto Dark 20" från AEZ med 8" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från AEZ på 20" med modellnamnet Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.
Fälg från AEZ på 20" med modellnamnet Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 46 mm.