En snygg fälg på 20" från AEZ. Denna modell har AEZ valt att kalla för Atlanta Black. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 28 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 70.1 mm. AEZ Atlanta Black kan du köpa från BytHjul för endast 4002 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 002 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Atlanta Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Atlanta Black från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Atlanta Black 20" från AEZ med 9.5" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Atlanta Graphite matt polished från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg av modellen Atlanta Graphite matt polished från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.