Med ett pris på 3873 kronor är AEZ Toronto Black ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för AEZ Toronto Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3873 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. AEZ Toronto Dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Toronto Black 19" från AEZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Toronto Dark 19" från AEZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Toronto Black 20" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.