AEZ Havanna Grey är en fälg på 19" från AEZ. Fälgbredden för denna variant av AEZ Havanna Grey är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 48 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 70.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3748 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 748 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Havanna Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Havanna Grey.
AEZ Havanna Grey, 19"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 48 mm.
AEZ Havanna Grey, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Havanna Grey från AEZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.