AEZ Atlanta Graphite matt polished är en fälg på 18" från AEZ. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. En uppsättning AEZ Atlanta Graphite matt polished kan bli din för endast 3178 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 178 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Atlanta Graphite matt polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Atlanta Graphite matt polished från AEZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
AEZ Atlanta Graphite matt polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 44.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. AEZ Atlanta Graphite matt polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
AEZ Atlanta Graphite matt polished, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.