Denna 19"-fälg från AEZ har modellnamnet Porto Black matt. AEZ Porto Black matt har en fälgbredd som är 9". AEZ Porto Black matt har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 70.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer AEZ Porto Black matt 19" i sin webbshop för 3795 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 795 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Porto Black matt |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Porto Black matt.
Porto Black matt från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 53 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Denna 19"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Porto Black matt.
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Porto Gunmetal polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 53 mm.