Med ett pris på 7821 kronor är AEZ Tokio Black ett bra alternativ bland 23"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 52 mm. Navhålet på AEZ Tokio Black är 67.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Tokio Black 23".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 821 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Tokio Black |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Tokio Black från AEZ är en fälg på 23" med en bredd på 10.5" och ET 52 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Tokio Black från AEZ. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 23"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 23"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 34 mm. Modellen heter Tokio Black.
Tokio Black från AEZ är en fälg på 23" med en bredd på 10.5" och ET 18 mm. Bultcirkeln är 5/112.