Denna 15"-fälg från ATS har modellnamnet Streetrallye Anthracite. Fälgbredden för denna variant av ATS Streetrallye Anthracite är 6". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 4 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för ATS Streetrallye Anthracite är 38 mm. Navhålet på ATS Streetrallye Anthracite är 63.3 mm stort. Du hittar mer information om ATS Streetrallye Anthracite genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 582 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Anthracite |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Fälg från ATS på 15" med modellnamnet Streetrallye Anthracite. Bultcirkeln är 5/98, bredden 6" och ET-måttet är 38 mm.
Fälg från ATS på 15" med modellnamnet Streetrallye Anthracite. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6" och ET-måttet är 23 mm.
Streetrallye Anthracite 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. ATS Streetrallye Anthracite är 15" och har en bultcirkel på 4/98.