Denna 18"-fälg från ATS har modellnamnet Evolution Grey. Denna fälg är 8" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av Evolution Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 57 mm. Navhålet på ATS Evolution Grey är 66.5 mm stort. ATS Evolution Grey kan du köpa från BytHjul för endast 2302 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 302 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 57 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Evolution Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Evolution Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
ATS Evolution Grey, 18"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 43 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 34 mm. ATS Evolution Grey är 18" och har en bultcirkel på 5/120.