Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2800 kronorsklassen. Fälgen heter Auvora Dark Grey och den tillverkas av ATS. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 26 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om ATS Auvora Dark Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 739 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 32 mm.
Auvora Dark Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.