Med ett pris på 2017 kronor är ATS Auvora Dark Grey ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 7.5". ATS Auvora Dark Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 36 mm. Navhålet på ATS Auvora Dark Grey är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Auvora Dark Grey för 2017 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 017 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.