Med ett pris på 1887 kronor är ATS Mizar Silver ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Mizar Silver har en bredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 47 mm. ATS Mizar Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. En uppsättning ATS Mizar Silver kan bli din för endast 1887 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 887 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Mizar Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
17"-fälg från ATS av modellen Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. ATS Mizar Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
ATS Mizar Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 36.
17"-fälg av modellen Mizar Gloss Black från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.