Om du letar efter bra 20"-fälgar kan ATS Passion Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. ATS Passion Gloss Black Polished har en fälgbredd på 9". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Navhålet på ATS Passion Gloss Black Polished är 66.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för ATS Passion Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4070 kronor per fälg.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
4 070 kr | Besök BytHjul |
Märke | ATS |
---|---|
Modell | Passion Gloss Black Polished |
Diameter | 20" |
Fälgbredd | 9" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
Navhål | 66.5 mm |
Passion Gloss Black 20" från ATS med 9" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Passion Dark Grey från ATS är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg från ATS av modellen Passion Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.