Med ett pris på 1781 kronor är ATS Passion Gloss Black Polished ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. ATS Passion Gloss Black Polished har en fälgbredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 21 mm. Denna variant av Passion Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 71.5 mm stort. Du hittar mer information om ATS Passion Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 781 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 21 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 23 mm.