ATS Evolution Grey är en fälg på 19" från ATS. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 18 mm. Navhålet på ATS Evolution Grey är 74.1 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Evolution Grey för 3079 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 079 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Evolution Silver 19" från ATS med 9" bredd och ET på 18 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Evolution Gloss Grey. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 37 mm.
Evolution Grey 19" från ATS med 9" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Evolution Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/120.