AC-518 Gloss Black Polished 15" är en snygg fälg som tillverkas av Avus. Avus AC-518 Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 6". Avus AC-518 Gloss Black Polished har 4 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 4/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Avus AC-518 Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1838 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 838 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Avus |
|---|---|
| Modell | AC-518 Gloss Black Polished |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Avus AC-518 Gloss Black Polished, 15"-fälg, 6" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Avus AC-518 Gloss Black, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 50 mm.
AC-V51 Black Polished 16" från Avus med 6.5" bredd och ET på 62 mm. Fälgens bultcirkel är 5/118.
19"-fälg från Avus av modellen AC-522 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.