AF18 Matt Anthracite Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av Avus. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av AF18 Matt Anthracite Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. AF18 Matt Anthracite Polished 18" är en snygg fälg för 2298 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 298 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Avus |
|---|---|
| Modell | AF18 Matt Anthracite Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Avus AF18 Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
AF18 Gloss Black Polished 18" från Avus med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 20"-fälg från Avus har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 33 mm. Modellen heter AF18 Black Polished.
AF18 Black Polished från Avus är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.