En snygg fälg på 20" från Avus. Denna modell har Avus valt att kalla för AF18 Gloss Black. Fälgens bredd är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 33 mm. Avus AF18 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 66.4 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Avus AF18 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3003 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 003 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Avus |
|---|---|
| Modell | AF18 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.4 mm |
Denna 20"-fälg från Avus har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 33 mm. Modellen heter AF18 Black Polished.
AF18 Black Polished från Avus är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 21"-fälg från Avus har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter AF18 Gloss Black.
AF18 Gloss Black Polished 18" från Avus med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.