En snygg fälg på 19" från BBS. Denna modell har BBS valt att kalla för CI-R Satin Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av BBS CI-R Satin Black har en bredd på 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. BBS CI-R Satin Black har ett centrumhål (navhål) på 82 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för BBS CI-R Satin Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 8189 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 189 kr | Besök BytHjul |
| Märke | BBS |
|---|---|
| Modell | CI-R Satin Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 82 mm |
CI-R Satin Black från BBS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 25 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. BBS CI-R Satin Black är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
19"-fälg av modellen CI-R Platinum Silver från BBS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 25 mm.
BBS CI-R Satin Black, 19"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 25 mm.