En snygg fälg på 19" från Borbet. Denna modell har Borbet valt att kalla för CW3 Black Glossy. Fälgens bredd är 8.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet på denna fälg är 63.4 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet CW3 Black Glossy för 4460 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 460 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW3 Black Glossy |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
CW3 Black Glossy 20" från Borbet med 9" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Borbet CW3 Sterling Silver är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
20"-fälg av modellen CW3 Sterling Silver från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
Borbet CW3 Black Glossy, 19"-fälg, 8.5" bredd, 6/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.