Borbet CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol är en fälg på 18" från Borbet. Fälgens bredd är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Denna variant av CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol har ett navhål/centrumhål som är 72.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3957 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 957 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol 18" från Borbet med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/127.
18"-fälg av modellen CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 43 mm.
Denna 18"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 53 mm. Modellen heter CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol.
CW5 Mistral Anthracite Gloss Pol från Borbet. Med en bredd på 6" och ett inpressningsdjup på 68 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/118.