Borbet W Mistral Antracite Glossy är en fälg på 19" från Borbet. Denna fälg är 8" bred. Borbet W Mistral Antracite Glossy har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Centrumhålet är 66.7 mm stort. W Mistral Antracite Glossy 19" är en snygg fälg för 3309 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 309 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | W Mistral Antracite Glossy |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Borbet W Mistral Antracite Glossy är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 21"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter W Mistral Antracite Glossy.
W Mistral Antracite Glossy från Borbet är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Borbet CW5 Mistral Antracite Glossy, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 53 mm.