Om du letar efter bra 19"-fälgar kan Borbet N Black Glossy vara värt att ta en titt på. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Borbet N Black Glossy har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för Borbet N Black Glossy är 45 mm. Borbet N Black Glossy har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. BytHjul säljer Borbet N Black Glossy 19" i sin webbshop för 2950 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 950 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | N Black Glossy |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Z Black Glossy 19" från Borbet med 8" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. Borbet N Black Glossy är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Y Black Glossy från Borbet. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Borbet LX19 Black Glossy Rim Red, 19"-fälg, 8" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.