Detta är en Borbet-fälg av modellen Z Mistral Anthracite Gloss Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 44 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet Z Mistral Anthracite Gloss Pol för 3577 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 577 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | Z Mistral Anthracite Gloss Pol |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Borbet Z Mistral Anthracite Gloss Pol, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.
Borbet Z Mistral Anthracite Gloss Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.
Z Mistral Anthracite Gloss Pol från Borbet. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Z Mistral Anthracite Gloss Pol 18" från Borbet med 8" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.