Detta är en Borbet-fälg av modellen CWZ Black Glossy. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgbredden för denna variant av Borbet CWZ Black Glossy är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 53 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65.1 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet CWZ Black Glossy för 2892 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 892 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CWZ Black Glossy |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
18"-fälg från Borbet av modellen CWZ Black Glossy. Bultcirkeln är 5/118, bredden 18" och ET-måttet 53 mm.
18"-fälg av modellen CW3 Black Glossy från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 53 mm.
Borbet CW5 Mistral Antracite Glossy, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 53 mm.
18"-fälg från Borbet av modellen CW3 Mistral anthracite Glossy. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 53 mm.