Med ett pris på 4401 kronor är Borbet CW7 Black Matt ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Borbet CW7 Black Matt har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 6/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 47 mm. Navhålet på Borbet CW7 Black Matt är 84.1 mm stort. Borbet CW7 Black Matt kan du köpa från BytHjul för endast 4401 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 401 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW7 Black Matt |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 6/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
CW7 Bronce Matt 18" från Borbet med 7.5" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 6/130.
17"-fälg från Borbet av modellen CW7 Black Matt. Bultcirkeln är 6/130, bredden 17" och ET-måttet 55 mm.
Borbet CW7 Black Matt är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
Borbet CW7 Black Matt, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 43 mm.