Denna 22"-fälg från Breyton har modellnamnet Fascinate Matt Gun metal. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. Breyton Fascinate Matt Gun metal kan du köpa från BytHjul för endast 9489 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 489 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Gun metal |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg av modellen Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Breyton Fascinate Matt Black är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Breyton Fascinate Matt Gun metal, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.