Breyton Topas Hyper Silver är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Breyton. Breyton Topas Hyper Silver har en fälgbredd som är 9.5". Breyton Topas Hyper Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Glöm inte kolla att ET 31 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Topas Hyper Silver har ett navhål/centrumhål som är 72.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Breyton Topas Hyper Silver. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 7329 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Topas Hyper Silver från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.