Denna 19"-fälg från Breyton har modellnamnet Topas Hyper Silver. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Fälgens ET-mått är 33 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton Topas Hyper Silver 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 639 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Topas Hyper Silver från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
19"-fälg från Breyton av modellen Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 38 mm.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.