Detta är en Brock-fälg av modellen RC32 Satin Black Matt. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Bredden på denna fälg är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av RC32 Satin Black Matt kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 56.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2360 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 360 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC32 Satin Black Matt |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 56.1 mm |
17"-fälg från Brock av modellen RC32 Satin Black Matt. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 48 mm.
Brock RC32 Ferric Grey Matt, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 48 mm.
RC32 Satin Black Matt 18" från Brock med 7" bredd och ET på 55 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
RC32 Satin Black Matt från Brock är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.