Brock B34 Black Full Polish är en fälg på 18" från Brock. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Inpressningsdjupet för Brock B34 Black Full Polish är 38 mm. Brock B34 Black Full Polish har ett centrumhål (navhål) på 63.4 mm. BytHjul säljer Brock B34 Black Full Polish 18" i sin webbshop för 3425 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B34 Black Full Polish |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Brock B34 Black Full Polish, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 38 mm.
B34 Matt Black från Brock. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
18"-fälg från Brock av modellen B34 Black Full Polish. Bultcirkeln är 5/105, bredden 18" och ET-måttet 38 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. Brock B34 Matt Black är 17" och har en bultcirkel på 5/100.