Brock RC30 Crystal Silver är en fälg på 16" från Brock. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock RC30 Crystal Silver har en bredd på 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för RC30 Crystal Silver är 46 mm. Brock RC30 Crystal Silver har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. En uppsättning Brock RC30 Crystal Silver kan bli din för endast 1773 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 773 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC30 Crystal Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
RC30 Shiny Black från Brock. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Fälg från Brock på 18" med modellnamnet RC30 Crystal Silver. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.
RC30 Crystal Silver från Brock är en fälg på 16" med en bredd på 7" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Brock RC30 Crystal Silver, 16"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.