Om du letar efter bra 17"-fälgar kan Brock B34 Black Full Polish vara värt att ta en titt på. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2838 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 838 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B34 Black Full Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Brock B34 Black Full Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
19"-fälg av modellen B34 Black Full Polish från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
B34 Black Full Polish från Brock är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Brock B34 Black Full Polish, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.