Brock RC34 Crystal Silver är en fälg på 18" från Brock. Fälgbredden för denna variant av Brock RC34 Crystal Silver är 7". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 110 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/110.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2528 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 528 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Crystal Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
RC34 Crystal Silver från Brock. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
RC34 Crystal Silver från Brock är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/110.
Denna 17"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter RC34 Crystal Silver.
Brock RC34 Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 40.