Brock RC34 Shiny Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. Brock RC34 Shiny Black har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/110.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Brock RC34 Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3071 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 071 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från Brock på 19" med modellnamnet RC34 Black Full Polish. Bultcirkeln är 5/110, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
RC34 Chrystal Silver från Brock. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
Brock RC34 Shiny Black, 17"-fälg, 6.5" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 40 mm.
16"-fälg av modellen RC34 Shiny Black från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 40 mm.