B41 Shiny Black 21" är en snygg fälg som tillverkas av Brock. Brock B41 Shiny Black har en fälgbredd som är 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på Brock B41 Shiny Black är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Brock B41 Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Brock B41 Shiny Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 6139 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 139 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B41 Shiny Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
B41 Shiny Black från Brock är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/110.
B41 Black Full Polish från Brock är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Brock B41 Black Full Polish, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 30 mm.
Brock B41 Ferric Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.