Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2900 kronorsklassen. Fälgen heter B32 Matt Black och den tillverkas av Brock. Brock B32 Matt Black har en fälgbredd som är 7.5". Brock B32 Matt Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 29 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer idag Brock B32 Matt Black för 2895 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 895 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B32 Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg från Brock av modellen B32 Titanium Full Polish. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 29 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. Brock B32 Matt Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
B32 Matt Black från Brock. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 33 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Brock B32 Matt Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 25 mm.