Detta är en Brock-fälg av modellen B43 Cosmic Grey Matt. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock B43 Cosmic Grey Matt har en bredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om Brock B43 Cosmic Grey Matt genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 294 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B43 Cosmic Grey Matt |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
B43 Cosmic Grey Matt från Brock är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg av modellen B43 Cosmic Grey Matt från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från Brock på 20" med modellnamnet B43 Cosmic Grey Matt. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Denna 20"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter B43 Cosmic Grey Matt.