Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4400 kronorsklassen. Fälgen heter B32 Titanium Full Polish och den tillverkas av Brock. Fälgbredden för denna variant av Brock B32 Titanium Full Polish är 8.5". Brock B32 Titanium Full Polish fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av B32 Titanium Full Polish kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag Brock B32 Titanium Full Polish för 4321 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 321 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
B32 Titanium Full Polish 20" från Brock med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Brock B32 Titanium Full Polish, 20"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 18 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 20" och har en bultcirkel på 5/112.