Denna 18"-fälg från Brock har modellnamnet B33 Crystal Silver. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Brock B33 Crystal Silver är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Brock B33 Crystal Silver från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 131 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B33 Crystal Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Brock B33 Crystal Silver, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 18"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter B33 Crystal Silver.
Fälg från Brock på 18" med modellnamnet B33 Crystal Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8" och ET-måttet är 38 mm.
B33 Crystal Silver från Brock är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/115.