Brock har många snygga fälgar i sitt utbud och B32 Titanium Full Polish 18" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Glöm inte kolla att ET 48 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av B32 Titanium Full Polish har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Brock B32 Titanium Full Polish 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 106 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg av modellen B32 Titanium Full Polish från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Brock B32 Titanium Full Polish, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.
B32 Titanium Full Polish 18" från Brock med 7.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.