Brock har många snygga fälgar i sitt utbud och B32 Titanium Full Polish 18" är inget undantag. Denna fälg är 7.5" bred. För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på Brock B32 Titanium Full Polish är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 51 mm. Centrumhålet är 66.7 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Brock B32 Titanium Full Polish. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3106 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 106 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
Brock B32 Titanium Full Polish, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.
B32 Titanium Full Polish 18" från Brock med 7.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Brock B32 Titanium Full Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.