Brock har många snygga fälgar i sitt utbud och RC34 Black Full Pol 18" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av Brock RC34 Black Full Pol är 6.5". Brock RC34 Black Full Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av RC34 Black Full Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2801 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 801 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC34 Black Full Pol |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg av modellen RC34 Black Full Pol från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 44 mm.
Denna 18"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter RC34 Black Full Pol.
18"-fälg av modellen RC34 Black Full Pol från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 38 mm.
Fälg från Brock på 18" med modellnamnet RC34 Black Full Pol. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 35 mm.